مدیریت مبلمان دقت

گروه مبلمان ماد فعاليت خود را در سال 1381 با افتتاح اولين فروشگاه خود در مشهد مقدس (مجتمع كامپيوتر تك) آغاز نمود.
مديريت اين مجموعه آقاي احد هرمززاده با تلاش و سخت كوشي در جهت بوجود آمدن يك فروشگاه مبلمان اداري تخصصي به نحوي كه تا قبل از آن در مشهد معمول نبود توانست در بدو امر مشتريان دائمي و زبانزدي را كسب كند. تجهيز دفاتر تجاري و اداري شركت هاي معتبر - نمايندگي هاي خودرو، آژانس هاي هواپيمايي، دفاتر مهندسين، مطب پزشكان - از افتخارات اين مجموعه به شمار مي آيد كه مي توان در بخش پروژه ها برخي از آنها را رؤيت نمود.
گروه مبلمان ماد در جهت كسب نظر و رضايت مشتريان محترم و به عبارت بهتر هماهنگي با ذوق و سليقه آنها و نيز در جهت كارآفريني مجموعه توليدي مبلمان اداري را در شهر مشهد پايه گذاري و افتتاح كرد.
در سال 1383 به منظور تكميل كردن محصولات و خدمات، فروشگاه ديگري در جاده طرقبه با محصولات خانگي و اتاق كودك و نوجوان آغاز به كار نمود.
آقاي احد هرمززاده (مديريت گروه مبلمان ماد) در جهت عرضه بهتر و تخصصي محصولات اتاق كودك و نوجوان (چيلك) فروشگاه مجزاي ديگري را درهمان جاده طرقبه افتتاح كرد.
گروه مبلمان ماد با توكل به خداوند متعال و دلگرمي نشئات گرفته از حمايت مشتريان اكنون با يك خط توليد و سه فروشگاه تخصصي (اداري، خانگي، كودك و نوجوان) توانسته است حد مطلوبي از بازار را در اختيار داشته باشد. اميد است كه با ادامه اين مسير بهتر بتوانيم در خدمت هموطنان عزيز باشيم.